איטום קירות חיצוניים: הבטחת מבנה עמיד ובטוח

השאירו פרטים עכשיו ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!
תוכן עניינים

איטום קירות חיצוניים הוא היבט מכריע בבניית בניין שקירותיו יגנו עליו מחדירת מים ופגיעות. אם מדובר בבניין מסחרי, נכס למגורים או כל פרויקט בנייה אחר, הקפדה על איטום נאות של קירות חיצוניים חיונית לשמירה על שלמות ואריכות ימים של המבנה.

איטום קירות חיצוניים הוא חיוני מכיוון שהוא משמש מחסום מפני חדירת מים. גשם, לחות וגורמים סביבתיים אחרים עלולים לגרום לנזק משמעותי למבנה הבניין. ספיגת לחות עלולה להוביל לבעיות שונות, כולל צמיחת עובש, הידרדרות מבנית ובידוד שנפגע. על ידי איטום קירות חיצוניים יעילים, ניתן לצמצם סיכונים אלו ולהבטיח מבנה בטוח ועמיד.

חומרי איטום קירות חיצוניים

יש מי שחושב שכל מה שקשור בבנייה ובתשתיות הוא בטוח למדי ולא דורש בדיקה של תקני הבנייה, של חומרי האיטום ושל תוקפו, אבל זה רק משום שאנשים לא יודעים שבהליכי הבנייה מעורבים כמה וכמה שלבים שלפיהם בונים ואוטמים מבנים משום שהם הרבה יותר רגישים ופגיעים ללחות ולהתפוררות ממה שחושבים. 

את איטום קירות חוץ עושים עם הבנייה וההקמה של השלד והקירות, החל מהחיבור עם הקרקע כדי למנוע חדירת לחות ונוזלים מחלחלים מהקרקע ועד הגג, כדי למנוע מנוזלים להיכנס למבנה אם בגלל משקעים ואם בגלל פיצוצי דודים שנהוג להתקין על גגות. האיטום הזה עובר בלאי טבעי ויש לבדוק אותו בקביעות.

רבים מדלגים על בדיקה דקדקנית של חומרי האיטום של הבניין, את התקנים ועוד. בשל כך, קירות הבניין ניזוקים לאורך זמן, ולעתים בצורה כזאת שדורשת השקעה כספית ועבודה ממושכת.  

ייעוץ בנושאי איטום קירות מהאבן השלישית

החברה מייעצת לכל מי שזקוק לאיטום קירות חיצוניים איכותי או לחיפוי חוץ שהוא גם פונקציונלי וגם אסתטי, וזאת כדי שכל אחד יבין את היתרונות של חומרים אלה למבנה שלהם ולעבודה עמם. 

התקשרו אלינו!
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!