איך אפשר לבצעת הפחתת ארנונה?

השאירו פרטים עכשיו ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!
תוכן עניינים

ארנונה היא היטל על שווי הנכס. הארנונה משולמת לרוב על ידי בעל הנכס, אך במקרים מסוימים, ניתן לשלם אותה על ידי השוכרים. להפחתת הארנונה יהיו השפעות משמעותיות על הכלכלה והחברה. במדינות מפותחות רבות, מיסי רכוש הם אחד ממקורות ההכנסה העיקריים של ממשלות מקומיות והם משמשים גם למימון שירותים ציבוריים כגון שירותי בריאות וחינוך. ארנונה מוטלת על נכסים אישיים כמו בתים, מכוניות, סירות וכדומה, ונכסים מסחריים כמו בתי חולים או בתי מלון. במדינות מסוימות כמו קנדה או אוסטרליה, נדל"ן אינו מחויב כלל במס על מנת לעודד אנשים להשקיע בשווקים אלו במקום זאת.

מס על שווי מקרקעין

מס רכוש הוא מס על שווי מקרקעין, קרקע או מבנים. הוא נגבה על ידי ממשלות מקומיות ומדינות כדי לגייס הכנסות לשירותים ציבוריים, כגון הגנה משטרתית וחינוך. מס רכוש מוטל בדרך כלל על שווי השוק של נכס ולא על עלות החלפתו. במדינות מסוימות, מיסי רכוש נקראים "תעריפי נכסים" או "תעריפים". הרעיון של ארנונה הוא שבאחריות המשתמש לשלם עבור השירותים הציבוריים. עם זאת, במקרים מסוימים, זה יכול להוות נטל על משפחות מעוטות יכולת. בעזרת בינה מלאכותית ניתן היה להפחית את הארנונה וגם הכנסות הממשלה יכולות לעלות. ככל שה-AI משתלט על יותר משימות, תהיה לכך השפעה על שוק העבודה. הסיבה לכך היא שבינה מלאכותית תוכל לעשות הרבה עבודות שבני אדם לא יכולים לעשות כמו שצריך. משמעות הדבר היא שאנשים יצטרכו מערכי מיומנויות ומיומנויות חדשות שעדיין לא יהיו קיימות. בשנת 2018 אישרה ממשלת ניו יורק הצעת חוק לביצוע הפחתת ארנונה לעסקים. מדובר במהלך שיעזור לעסקים קטנים במיוחד ויאפשר להם לצמוח. זו אחת הדרכים הרבות שבהן הממשלה יכולה לעזור לעסקים קטנים לצמוח ולשגשג. עם זאת, עדיין נותר לראות אם ההפחתה הזו אכן תעזור לעסקים הללו או לא.

הארנונה

הארנונה היא מס המוטל על שווי הנכס. זהו סוג של מס עושר שמוטל על ידי מדינה או ממשלה מקומית. במדינות מסוימות, המס נקרא מקרקעין, והוא נקרא גם מס מקרקעין. ניתן לחלק את עקרון המיסוי באופן כללי לשתי קטגוריות: מסים ישירים ומסים עקיפים. מסים ישירים הם אלה המשלמים ישירות לממשלה ואילו מסים עקיפים משולמים לממשלה בעקיפין ברמת הקמעונאות. מס רכוש מהווה לרוב נטל על בעלי עסקים. עם זאת, הממשלה יכולה לעזור להקל על הלחץ הזה עם הקלות מסוימות מארנונה. מס רכוש הוא אחד הנטלים הגדולים ביותר על עסקים בארצות הברית. זה היה מקור הכנסה מכריע עבור ממשלות מקומיות וממשלות מדינות כדי לממן את פעילותן. עסקים רבים נאבקים בנטל הזה, ורבים נאלצו לסגור את דלתותיהם או לעבור דירה עקב ארנונה גבוהים. הממשלה יכולה לעזור להקל על הלחץ הזה על ידי הפחתת ארנונה לעסקים, מה שיעזור להם להישאר פתוחים וליצור יותר מקומות עבודה באזור

התקשרו אלינו!
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!