איך להשקיע במגרשים למכירה

השאירו פרטים עכשיו ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!
תוכן עניינים

אחת העסקאות הטובות ביותר שניתן לעשות בתחום הנדל"ן והמקרקעין היא, קניית מגרשים למכירה המיועדים בעתיד, לשינוי ייעוד, הפשרה ובנייה. למצוא קרקע או מגרש להשקעה זו משימה מורכבת שכן, קיימים מספר שיקולים מאוד חשובים שיש להכיר ולקחת בחשבון, בטרם מבצעים רכישה. אין ספק, במידה ותוציאו לפועל תהליך נכון ומדויק, אתם תיהנו מתשואה מצוינת עבור ההשקעה שביצעתם על הקרקע.

 

מורה נבוכים

חשוב לציין, עתודת הקרקעות במדינת ישראל איננה קטנה אולם, כמות הקרקעות המשמשות כרגע לחקלאות ועשויות להיכנס להליך הפשרה ושינוי ייעוד, אינו רב ואלה הקרקעות אותם אתם מחפשים. אתר מניבים – לוח הנדל"ן המסחרי, יביא בפניכם עתודת קרקעות יפה, ממנה תוכלו לבחור את הקרקע המתאימה לכם ולהשקעתכם. רמת הפירוט אותה מספק אתר מניבים היא כזאת, שאתם תקבלו תמונה די טובה אודות כל קרקע ולפיכך, תוכלו לשכלל את הנתונים ולהבין, האם המקום מתאים לכם. לאחר שתאתרו מגרש העומד בצרכים העסקיים שלכם, באמצעות אתר מניבים, מומלץ לנסוע ולראות את המגרש במו עיניכם, מקרוב. הסתובבו באזור הקרוב למגרש וראו מה נמצא בקרבתו. ככל שישנם יותר שירותים, הפוטנציאל של הקרקע גדול יותר. בקשו לראות תוכניות מתאר עירוניות על מנת להבין, מה מתוכנן להיבנות או להיסלל בקרבת המגרש אותו אתם מבקשים לרכוש. כל אלה יאפשרו לכם לקבל את ההחלטה הטובה ביותר.

 

מדוע כל כך רווחי לרכוש קרקע להשקעה

אנשים המבקשים לרכוש מגרש המשמש באותו רגע כאדמה חקלאית, עליה מגדלים פירות או ירקות, אמורים לדעת שלאחר זמן מה מרגע רכישת המגרש, ניתן להגיש בקשה להפשרת הקרקע ושינוי הייעוד שלה מחקלאות לבנייה (רצוי בנייה רוויה המייצרת הכנסות גבוהות יותר). מדובר בעסקה טובה מאוד מכיוון שהמגרש נרכש, על פי רוב, במחיר נמוך, בשל ייעודו הקיים ולאחר תהליך הפשרת הקרקע, ניתן לקבל היתרי בנייה, לבנות פרויקט מגורים מרשים, הכולל יחידות דיור רבות, לצאת בקמפיין שיווק ולמכור את הדירות. מכירות מסוג זה מכניסות למשקיעים סכומי כסף גדולים מאוד, גדולים בהרבה מגובה ההשקעה שביצעו כשרכשו את המגרש.

 

פילוח מגרשים על פי סטטוס

אחד הדברים היפים באתר מניבים הוא העובדה שאתם מקבלים, כחלק מפרטי המגרש, פרטים אודות הסטטוס של הקרקע. כלומר, האם מדובר בקרקע חקלאית לפני הפשרה או שמא, מדובר בקרקע שנמצאת לאחר תהליך הפשרה וקיימים עבורה כבר היתרי בנייה. הפילוח הזה מספק לכם פרטי פתיחה חשובים ביותר והם, האם מדובר בקרקע במחיר נמוך או גבוה והאם מדובר בקרקע המיועדת להפשרה. קרקעות שעברו תהליך הפשרה הן קרקעות הרבה יותר יקרות לרכישה.

 

קרקע בבעלות מנהל או קרקע פרטית

השקעה בקרקע הנמצאת בבעלות פרטית עדיפה על קרקע שנמצאת בבעלות המנהל. הסיבה לכך נעוצה בתהליכים הביורוקרטיים שתידרשו לעבור, בדרך לרכישת קרקע הנמצאת בבעלות מנהל. אתר מניבים, מציין בפניכם גם את האלמנט הזה בסעיף הנקרא: סוג הבעלות. ציון עובדה זו חוסכת מכם זמן פילוח נוסף שהייתם צריכים לעשות בעצמכם, ללא ציון הרכב הבעלות.

Picture of המרכז לשמאות מקרקעין
המרכז לשמאות מקרקעין

חוות דעת שמאי מקרקעין מסייעת לכם לקבל את השווי האמתי של הדירה וכך תוכלו להימנע מעוגמת נפש גדולה.

מאמרים אחרונים

Land for Sale
המדריך המלא לקרקעות למכירה: מה צריך לדעת?

קרקעות למכירה הן מקרקעי חקלאי, בנייה, תעשייה, מסחריים וכדומה, שמוצגות למכירה בשוק הקרקעות. השוק מכיל מגוון רחב של קרקעות באזורים שונים, כל אחת עם יתרונות וחסרונות משלה. הבחירה הנכונה של קרקע למכירה יכולה להכריע בהצלחת ההשקעה.

מדרגות ספירלה: מעבר בין קומות בסטייל

דמיינו שאתם עולים על מבנה שלא רק לוקח אתכם לרמה פיזית גבוהה יותר, אלא גם מרומם את האווירה האסתטית סביבכם. זהו הקסם של מדרגות ספירליות, עדות לכושר המצאה אדריכלי המשלב צורה עם פונקציה.

עורך דין
עוד פינוי בינוי: איך לבחור את המתאים ביותר?

כאשר עומדים בפני פינוי בינוי נוסף, חשוב שיהיה לצידך עורך דין מוסמך פינוי בינוי. אנשי מקצוע משפטיים אלו מתמחים בניווט במורכבותם של מקרים כאלה ובהבטחת זכויותיך מוגנות לאורך כל התהליך.

בריכה
בניית בריכה ביתית משפרת את שווי הנכס שלכם?

בניית בריכה ביתית יכולה להעלות משמעותית את ערך הנכס שלכם. לא רק שבריכה מספקת סביבה יוקרתית ומרגיעה לך ולמשפחתך, אלא שהיא גם מוסיפה לאסתטיקה הכללית של הבית שלך. קונים פוטנציאליים מוכנים לרוב לשלם פרמיה עבור נכס עם בריכה, מה שהופך אותו להשקעה משתלמת.

פינוי בינוי כל מה שאתם צריכים לדעת

פינוי בינוי הוא כלי להתחדשות עירונית המציע הזדמנות אדירה לשיפור איכות החיים. תהליך זה מאפשר הריסת מבנים ישנים ופיצול מגרשים קטנים למגרשים גדולים יותר, במטרה

התקשרו אלינו!
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!