הלוואה בערבות מדינה

השאירו פרטים עכשיו ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!
תוכן עניינים

האם ידעתם כי במידה וביקשתם הלוואה מהבנק וקיבלתם סירוב, תוכלו לבחור בהלוואה בערבות מדינה? אם אתם אנשי עסקים שרוצים לפתח את עצמכם מבחינה עסקית ואישית: סוג זה של הלוואה יכול לסייע לכם מאד! אבל מה צריך לדעת על הנושא? הכל בהמשך.

הלוואה בערבות מדינה – מה זה אומר?

המושג 'הלוואה בשירות המדינה' הינו כזה שנשמע לא מעט, גם בפרסומות ברדיו, וגם בעולם העסקים. אבל מה צריך לדעת על שיטת המימון ומתי כדאי להיעזר בה?

כדי להכנס אל עומקו של עניין, חשוב להבין כי הלוואה בערבות המדינה נועדה לאפשר לבעלי עסקים הלוואה בסכום של יותר מ 500,000 אלף שקלים, בעוד שהמדינה היא זאת שערבה להחזרת סכום הכסף הדרוש אל הבנק, וזאת במידה והלווה לא הצליח לעמוד בתשלומים.

כיום ישנם בנקים כמו מרכנתיל, אוצר החייל, דיסקונט ושאר בנקים מסחריים, אשר מעניקים הלוואות מסוג זה, תוך שבנקים אלה שמחים בדרך כלל להעניק מימון לעסקים קטנים, בעיקר כאשר מדובר בהענקת הלוואה בערבות המדינה.

כיצד מבקשים ומקבלים הלוואה בערבות המדינה?

הקרן לעסקים קטנים בשיתוף עם משרד האוצר, החלה לעודד יזמים ועצמאיים לפעול במישורים שונים כדי לפתוח עסק בישראל, בעוד שאחת הדרכים לקדם את הנושא הינה: הענקת הלוואות שהמדינה ערבה להן.

מלבד הערבות שגובהה נע על בין 75 אחוזים מהסכום אשר יינתן מהבנק עד ל 95 אחוזים מסכום ההלוואה, מעניקה המדינה לבעלי עסקים קטנים את היכולת לקבל הלוואה בריביות נמוכות יותר שלא יעלו על יותר מ3.5 אחוזים, כמו גם הלוואה ארוכת טווח במידת הצורך.

אם אתם בעלי עסקים קטנים, יזמים, ממציאים, אמנים, יוצרים או כל אדם עם תכנית עסקית נפלאה – חשוב שתשקלו את הנושא ואת קבלת הערבות מהמדינה, תוך שאתם מציגים תכנית עסקית למשרד האוצר דרך האתר ודרך הקרן לעסקים קטנים.

מתי כדאי לקחת הלוואה בערבות המדינה?

חשוב לדעת כי במקרים כמו סירוב לקבלת מימון מהבנק, במידה ואתם מקבלים הצעות שאינן אטרקטיביות להלוואה (ריביות גבוהות, זמן החזר קצר עמלות ועוד), ובמידה ואתם זקוקים לסכום כסף גדול בפריסת תשלומים רחבה – מומלץ לבקש הלוואה בערבות מדינה https://state-loan.co.il במרכז לקבלת הלוואות בערבות המדינה.

באמצעות התנאים, הערבות וההקלות – תוכלו גם אתם להפוך לבעלי עסקים משגשגים!

התקשרו אלינו!
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!