זקוקים למנעולן? אלו השירותים הנפוצים ביותר של מנעולן

השאירו פרטים עכשיו ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!
תוכן עניינים

כל בעל מקצוע, בכל תחום שהוא, מחזיק ברשותו "תיק" דמיוני ובו כל השירותים שהוא יכול ומסוגל לספק ללקוחות שלו, במסגרת ההכשרה שהוא רכש והניסיון שהוא צבר במהלך השנים. ישנם בעלי מקצוע המסתפקים בכך, וישנם כאלה שלעיתים "פוזלים" אל כיוונים אחרים ומספקים שירותים נוספים, שאינם נכללים באופן רשמי בהגדרת המקצוע שלהם.

אך כשאנחנו מחפשים איש מקצוע בתחום מסוים, עלינו לדעת מה הוא יכול לספק לנו והאם נכון לפנות אליו בשביל שהוא יבצע את השירות הזה עבורנו. כך נדע לצפות האם הוא יכול לבצע את השירות בכלל ובפרט, באופן מקצוע ואיכותי.

לכן, לפני שאנחנו פונים אל מנעולן בשביל שיבצע עבורנו שירותים מסוימים, חשוב לדעת תחילה מה נכלל במסגרת אותה רשימה של שירותי מנעולן. צריך לציין, לא כל המנעולנים בהכרח מוכנים ומסוגלים לספק את אותם שירותים, בוודאי שלא כל המנעולנים בכל מקום, מסוגלים לספק שירות ברמה דומה ולא כולם יגבו עלויות דומות.

לפני שנציג רשימה של שירותי מנעולן בסיסיים ומתקדמים, חשוב להבהיר, שמנעולן טוב, כמו כל בעל מקצוע בתחומים אחרים, לומד עם השנים לספק יותר ויותר שירותים בתחום, הוא יודע לעבוד עם חומרים וכלים חדשים, יש לו יותר יכולות לאבחן בעיות ולהתמודד איתן, עד לרמה של פתרון ברמה גבוהה.

 

דוגמאות של שירותי מנעולן

השירותים הקלאסיים של כל מנעולן, בכל הארץ, מתייחס להיבטים שונים של מנעולים ודלתות, הן בנכסים, כלי רכב, כספות וארונות. מדובר על שירותים כגון:

  • פריצת דלתות ומנעולים
  • החלפת מנעולים ישנים
  • התקנת מנעולים חדשים
  • שדרוג מערכות אבטחה
  • שכפול מפתחות ושלטים
  • התקנת מנעולים חכמים
  • החלפת צילינדרים

כאמור, כל הדברים שציינו, מתייחסים גם לדלתות ומנעולים של נכסים וכן לכאלה של מכוניות, כספות ומתקנים אחרים.

מעבר לכך, הרי שמנעולנים רבים מתמחים במתן שירותים נוספים ללקוחותיהם. בין היתר, מדובר על שירותים הקשורים לטיפול בתקלות בדלתות פנים וחוץ, דלתות זכוכית, דלתות אש, ודלתות אחרות. כמו כן, הם מתמחים בהחלפת ידיות, מחזירי דלתות, ואמצעים אחרים אשר מורכבים על גבי דלתות ויש צורך לטפל או להחליף אותם עקב נזקים, חבלות, בלאי או מכל סיבה אחרת.

 

איך מנעולן מבצע את עבודתו?

מנעולן מקצועי ומנוסה, בוחן תחילה את התקלה ומאבחן אותה. לאחר מכן, הוא מחליט מה הדרך הנכונה לטפל בה. יכול להיות שהוא יקבע שאין דרך לפתור את הבעיה וייתכן שהוא יחליט להחליף רכיב מסוים בשביל שיהיה ניתן לחזור ולהשתמש באמצעי כולו.

מנעולן מקצועי ואמין, צריך לספק לנו את כל התמונה, להסביר לנו מה הבעיה, איך אפשר לטפל בה, למה חשוב לפתור אותה בהקדם, וכמובן כמה זה יעלה לנו. ברוב המקרים, המחיר יכלול את העבודה וכן את הרכיבים אותם הוא החליף במתקן.

התקשרו אלינו!
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!