למה סביבת המשרד חשובה לא פחות מהמשרד עצמו?

השאירו פרטים עכשיו ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!
תוכן עניינים

לא פעם נהוג לתאר את המשרד בו אנחנו עובדים, בין אם אנחנו הבעלים שלו ובין אם אנחנו עובדים שכירים, כבית. הרי אנחנו מבלים בו הרבה מאוד שעות, לעיתים מהבוקר עד הערב, לפעמים הרבה יותר שעות מאשר מה שאנחנו מבלים בבית עצמו, ולכן התיאור שלו כבית הוא נכון ומדויק.

לכן, כשאנחנו ניגשים לחפש משרדים להשכרה, עלינו להתייחס לא רק לשאלה כיצד נראה המבנה  עצמו, מה הנכס מציע לנו ועד כמה באמת הוא יכול לשרת אותנו, אלא גם איך נראית הסביבה שלו. למעשה, בכל מה שקשור לנושא של השכרת משרדים, חשוב לדעת לא רק מה לשכור אלא גם היכן.

בכלל השכרת משרדים בת"א ובמקומות אחרים, מחייבת אותנו לבחון את הסביבה בה המבנה המיועד ממוקם, שכן יש לה משמעות גם מבחינות אחרות. בוודאי מבחינה עסקית, מה שיכול לעזור לנו להצליח בעסקים ולייצר תפוקה גבוהה יותר.

לפני שנסביר כיצד הסביבה משפיעה על השכרת משרדים בת"א בצורה כזו או אחרת ולכן היא חשובה לא פחות מהמשרד עצמו, נציג תחילה מספר נקודות שעלינו לבדוק בסביבה לפני שאנחנו מגיעים להחלטה האם לשכור משרד במקום או לא.

הנקודות שצריך לבחון בסביבת המשרד

בראש ובראשונה עלינו לבחון איפה המשרד ממוקם ומה טיב האזור. למשל, אם אנחנו מחפשים לשכור משרד בתל אביב, יש הבדל מבחינת איכות, סגנון, טיב המקום בין אזורים כגון תחנה מרכזית ישנה לבין מקומות כמו רמת החייל, רוטשילד או אפילו האזור הצפוני של המסגר.

שנית, אנחנו צריכים לבחון מה נמצא בסביבה ועד כמה זה יכול לשרת את המשרד ועובדיו. כל עסק זקוק לסביבה עסקית מסוימת. מדובר על בעלי מקצוע, חנויות, משרדים ומקומות אחרים שיכולים לעזור לעסק לבצע את עבודתו, בין אם זה באופן קבוע ובין אם זה מעת לעת. לכן חשוב לדעת מה נמצא בסביבה.

שלישית, יש לבחון דרכי גישה לאזור. הן עבורנו ועבור העובדים המגיעים אל המקום והן עבור לקוחות, ספקים וגורמים אחרים. הכוונה היא לעורקי תחבורה, פרטית וציבורית, הכוונה היא לאזורי חנייה ועוד.

למה סביבת המשרד חשובה לא פחות מהמשרד עצמו?

ישנן סיבות שונות מדוע הסביבה חשובה לא פחות מהמשרד, העיקרית שבהן היא שיש השפעה לסביבה על המיתוג של המשרד ועל האופן בו מועמדים ירצו לעבוד במקום ויוכלו לעשות זאת על הצד הטוב ביותר.

אם מדובר על סביבה איכותית, סביר להניח שיהיה קל יותר לבית העסק לגייס עובדים ואלה ישמחו לבצע את עבודתם על הצד הטוב ביותר. לעומת זאת, אם מדובר על סביבה בעייתית, אז מבחינה מעשית יהיה קשה לגייס עובדים. אחת כמה וכמה, יהיה להם קשה לבצע את העבודה כפי שמצופה מהם. יש לסביבה השפעה על האופן בו המשרד מתנהל ועובד בפועל.

 

shutterstock

 

Picture of המרכז לשמאות מקרקעין
המרכז לשמאות מקרקעין

חוות דעת שמאי מקרקעין מסייעת לכם לקבל את השווי האמתי של הדירה וכך תוכלו להימנע מעוגמת נפש גדולה.

מאמרים אחרונים

Land for Sale
המדריך המלא לקרקעות למכירה: מה צריך לדעת?

קרקעות למכירה הן מקרקעי חקלאי, בנייה, תעשייה, מסחריים וכדומה, שמוצגות למכירה בשוק הקרקעות. השוק מכיל מגוון רחב של קרקעות באזורים שונים, כל אחת עם יתרונות וחסרונות משלה. הבחירה הנכונה של קרקע למכירה יכולה להכריע בהצלחת ההשקעה.

מדרגות ספירלה: מעבר בין קומות בסטייל

דמיינו שאתם עולים על מבנה שלא רק לוקח אתכם לרמה פיזית גבוהה יותר, אלא גם מרומם את האווירה האסתטית סביבכם. זהו הקסם של מדרגות ספירליות, עדות לכושר המצאה אדריכלי המשלב צורה עם פונקציה.

עורך דין
עוד פינוי בינוי: איך לבחור את המתאים ביותר?

כאשר עומדים בפני פינוי בינוי נוסף, חשוב שיהיה לצידך עורך דין מוסמך פינוי בינוי. אנשי מקצוע משפטיים אלו מתמחים בניווט במורכבותם של מקרים כאלה ובהבטחת זכויותיך מוגנות לאורך כל התהליך.

בריכה
בניית בריכה ביתית משפרת את שווי הנכס שלכם?

בניית בריכה ביתית יכולה להעלות משמעותית את ערך הנכס שלכם. לא רק שבריכה מספקת סביבה יוקרתית ומרגיעה לך ולמשפחתך, אלא שהיא גם מוסיפה לאסתטיקה הכללית של הבית שלך. קונים פוטנציאליים מוכנים לרוב לשלם פרמיה עבור נכס עם בריכה, מה שהופך אותו להשקעה משתלמת.

התקשרו אלינו!
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!