משרד שמאים במרכז

השאירו פרטים עכשיו ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!
תוכן עניינים

משרד שמאים במרכזאם אתם מתכננים לרכוש נכס שממוקם באזור המרכז או למכור נכס שנמצא בבעלותכם, כדאי לפנות אל משרד שמאים במרכז שיבצע בעבורכם הערכת שווי אמתית ומדויקת. משרד מסוג זה שנמצא באזור המרכז זמן רב יספק לכם חוות דעת באשר לנכסים שאתם מתעניינים בהם או מחזיקים בהם. חוות הדעת תכלול פרטים רבים שיכולים להשפיע על הערך של הנכס כמו למשל מצבו המשפטי, קיום של חריגות בניה ובדיקה של היתרי בניה.

משרד שמאים במרכז – מהי בדיקת שמאי

בדיקת שמאי תחשוף גם זכויות בניה בלתי מנוצלות שקיימות בנכס ותספר לכם מה הוא היטל ההשבחה הצפוי בזמן המימוש. שמאי מקצועי יבצע בחינה של קומבינציות ראויות, ישכלל את דמי השכירות הצפויים ויחשב גם אומדן של דמי פינוי במקרה שיזדקקו לו. בחירה במשרד ותיק שנמצא השטח כבר כמה עשרות שנים היא בחירה איכותית ונכונה.

במה שונה המרכז מהפריפריה

ישנם הבדלים רבים בין נכסים שנמצאים במרכז לבין אלו שנמצאים בפריפריה. ההבדלים מתבטאים באופי המיוחד של כל נכס, הביקוש שמן הסתם שונה והסביבה של כל נכס שזקוקה להתייחסות מיוחדת. השמאי שמכיר את האזור יבצע את כל הבדיקות ויבנה לכם הערכת מחיר מעודכנת בהתאם למצב של הדירה, הבית או המשרד.

משרד שמאים במרכז יהיה גם בעל קשרים טובים יותר עם הרשויות המקומיות ויוכל לספק לכם מידע רב ערך באשר לתכניות שעומדות על הפרק. מידע מסוג זה יוכל בקלות לשנות את התכניות שלכם ולגרום לכם לוותר או להמשיך בתכנית של רכישת נכס זה או אחר. תל אביב היא עיר בעלת ביקוש גבוה לדיור ומסחר ועל כן כל נכס בעיר יעלה הרבה יותר מאשר במקומות אחרים ברחבי הארץ.

תמ"א 38 ועוד

ישנן סיבות רבות שישפיעו על קנית נכס במרכז והרשות המקומית היא אחד הגורמים היותר משפיעים על הנושא. אם לדוגמא יש בניין שהולך לעבור תמ"א 38 אז הוא יזדקק לאישורים מסוימים מהרשות המקומית. מהלך כזה יעלה את הערך של הנכס לטווח הארוך אך בטווח הקצר הוא יהיה בעייתי ולא תהיה לו דרישה רצינית בקרב שוכרים שלא ירצו לגור בתנאים לא נוחים.

כל מי שכבר קנה נכס בעבר מכיר את שלל הסיכונים שקיימים בשוק זה ואורבים מעבר לפינה. אמנם ישנם יתרונות רבים בקניה נכס במרכז שכרכו רק יעלו בשנים הקרובות אך בשביל להיות בטוחים מומלץ לפנות לשמאי שעובד במרכז. הטרחה הרבה שיש להקדיש לנושא קניית נכס לצד השקעה כספית גדולה בהחלט מצדיקים פניה לבעל מקצוע בתחום השמאות.

איך מוצאים מגרש

מציאת מגרש והפקה של כל האישורים הדרושים כולל בניית בית ייקחו בדרך כלל לפחות שנתיים של עבודה רציפה. הבירוקרטיה היא רבה ומסובכת ויהיה עליכם לשאת ולתת ולקיים אינטראקציות שונות על שלל בעלי מקצוע. כדאי מאוד ללמוד את הנושא היטב ורק אז להתחיל לחפש.

לאחר מציאת מגרש מתאים ישנם עוד דברים רבים שצריך לבצע ביניהם בירור כל הפרטים הקטנים ביותר שבהמשך הדרך יהפכו למשמעותיים מאוד. אם לא פניתם אל משרד שמאים במרכז יהיה עליכם להגיע לשטח בעצמיכם ולסייר בו, לוודא שהוא נמצא במפות השונות ולדבר עם מתווכים. שמאי מומחה יבדוק את כלל ההיבטים של הנכס, וודא שהמגרש לא משועבד ויסקור גם את המצב המשפטי שלו.

למה דווקא באזור המרכז

אמנם ישנם שמאים מצוינים בכל רחבי הארץ וניתן לפנות אליהם ולקבל עבודת הערכה טובה. מאידך עדיף לפנות לשמאי שנמצא באזור המרכז כך שהוא יכיר את הנפשות הפועלות וכך העבודה תתבצע במהירות רבה ללא עיכובים.

Picture of המרכז לשמאות מקרקעין
המרכז לשמאות מקרקעין

חוות דעת שמאי מקרקעין מסייעת לכם לקבל את השווי האמתי של הדירה וכך תוכלו להימנע מעוגמת נפש גדולה.

מאמרים אחרונים

Land for Sale
המדריך המלא לקרקעות למכירה: מה צריך לדעת?

קרקעות למכירה הן מקרקעי חקלאי, בנייה, תעשייה, מסחריים וכדומה, שמוצגות למכירה בשוק הקרקעות. השוק מכיל מגוון רחב של קרקעות באזורים שונים, כל אחת עם יתרונות וחסרונות משלה. הבחירה הנכונה של קרקע למכירה יכולה להכריע בהצלחת ההשקעה.

מדרגות ספירלה: מעבר בין קומות בסטייל

דמיינו שאתם עולים על מבנה שלא רק לוקח אתכם לרמה פיזית גבוהה יותר, אלא גם מרומם את האווירה האסתטית סביבכם. זהו הקסם של מדרגות ספירליות, עדות לכושר המצאה אדריכלי המשלב צורה עם פונקציה.

עורך דין
עוד פינוי בינוי: איך לבחור את המתאים ביותר?

כאשר עומדים בפני פינוי בינוי נוסף, חשוב שיהיה לצידך עורך דין מוסמך פינוי בינוי. אנשי מקצוע משפטיים אלו מתמחים בניווט במורכבותם של מקרים כאלה ובהבטחת זכויותיך מוגנות לאורך כל התהליך.

בריכה
בניית בריכה ביתית משפרת את שווי הנכס שלכם?

בניית בריכה ביתית יכולה להעלות משמעותית את ערך הנכס שלכם. לא רק שבריכה מספקת סביבה יוקרתית ומרגיעה לך ולמשפחתך, אלא שהיא גם מוסיפה לאסתטיקה הכללית של הבית שלך. קונים פוטנציאליים מוכנים לרוב לשלם פרמיה עבור נכס עם בריכה, מה שהופך אותו להשקעה משתלמת.

התקשרו אלינו!
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!