קבלן שיפוצים רשום

השאירו פרטים עכשיו ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!
תוכן עניינים

שיפוצים במבנה היא פעולה שחשוב לבצע בעיקר כאשר רוצים להשביח נכסים, כמו גם ששיפוצים בכל דירה או מבנה, משפרים את איכות החיים ומסייעים לשמור על סביבת מגורים או סביבת עבודה איכותית.

כיום ישנן מגוון דרכים לחדש ולשפץ מבנים החל מהוספת מרפסת, בניית חדרים נוספים, שבירת קירות, ביצוע החלפת תשתיות, חיזוק המבנה ועוד. אבל כיצד מוצאים קבלן שיפוצים טוב? ואיך אפשר לבחור את הטוב ביותר? בחירת קבלן שיפוצים רשום – תסגור לכם את הפינה!

קבלן שיפוצים רשום – מה זה אומר ומדוע זה חשוב?

מזל טוב! החלטתם לשפץ את הדירה וזאת לאחר גיוס הסכום הדרוש לכך וביצוע כל הבחירות והבירורים הדרושים לתהליך. עם זאת, רגע לפני שאתם בוחרים את אנשי המקצוע שיבצעו עבורכם את השיפוץ, יש לשים את הדגש על בחירת קבלן רשום – מה שיוביל אתכם אל תהליך בטוח ויעיל יותר.

אבל מה זה אומר קבלן רשום?

אנשי מקצוע הרשומים בפנקס הקבלנים, הם כאלה שנבחרו בקפידה וזאת לאחר הצגת מגוון אישורים ומסמכים שהפכו אותם להיות קבלנים מנוסים. פנקס הקבלנים שנוצר על ידי משרד הבינוי והשיכון, נועד כדי לשמור על איכות במתן שירותי בנייה ושיפוצים וזאת כדי שהלקוחות יוכלו לקבל שירותים מקבלנים ואנשי מקצוע מיומנים בלבד.

מי רשום בפנקס הקבלנים?

בפנקס זה רשומים בעלי מקצוע שיש להם הסמכה לעסוק בתחום בו הם מציעים שירות, כמו גם שיש להם תעודות המסמיכות אותם לעסוק בתחומם ולהגיש שירות ללקוחות פרטיים, עסקיים ומוסדיים.

מי שמנהל את הרישום בודק כי נגד איש המקצוע לא הוגשו לאחרונה תביעות, כמו גם שבפנקס מסווגים הקבלנים לפי היקפי העבודה אותם הם יכולים לבצע. בכך למשל ניתן למצוא בפנקס קבלנים שיכולים לבצע עבודות עד לסכום של 80,000 שקלים, וישנם כאלה שיכולים לבצע עבודות בהיקפים של מיליוני שקלים. בכל מקרה, בפנקס ישנו פירוט אודות כל קבלן ואודות כל איש מקצוע מיומן.

קבלן שיפוצים רשום – מה היתרונות?

בזמן שאתם בוחרים קבלן רשום או חברת בנייה שרשומה בפנקס, אתם יכולים לבחור איש מקצוע אמין, מנוסה ויעיל. עוד תוכלו לבחור בחברת בנייה מקצועית או באנשי מקצוע שיבצעו את עבודות השיפוצים מתחילתן עד סופן.

בזמן בחירת רישום קבלן שיפוצים רשום יש לבחור את אנשי המקצוע בקפידה תוך חתימה על חוזה שיפוצים מסודר ונכון עבורכם.

התקשרו אלינו!
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!