שמאי מקרקעין באזור השרון

השאירו פרטים עכשיו ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!

 

אזור השרון נחשב לפנינת קרקעות ייחודית שמאפשרת למשקיעים מכל רחבי הארץ לקנות קרקעות ולהרוויח עליהן כסף רב בטווח של כמה שנים. כל מי שגולש באתרי מקרקעין ונדל"ן יוכל בוודאי להיתקל בפרסומים רבים שמציעים מגרשים למכירה שנמצאים על קרקע חקלאית והמחירים הינם אטרקטיביים ביותר. מצד שני כל השקעה כזו היא בבחינת סיכון ועל כן יהיה עלינו לפנות אל שמאי מקרקעין באזור השרון שיבדוק את השטח לפני שנחתום על חוזה המכירה או הקניה.

שמאי מקרקעין באזור השרון – קצת על האזור

באזור השרון קיימות קרקעות חקלאיות רבות ששימשו ועדיין משמשות חקלאים רבים, פרדסים, שדות של יבולים חקלאיים ועוד. שטחים אלו מופשרים אחת לכמה שנים וניתן לבנות עליהם לצורכי מגורים או מבחר, אך יש לבדוק היטב את כל ההיבטים כך שלא נבצע טעות, ואת זאת ניתן לעשות בזכות שמאי מקרקעין באזור השרון.

מה היא קרקע חקלאית

ככל שמדובר על מגרשים שנמצאים על קרקע חקלאית אז אלו מגרשים שאין להם היתר בניה כל שהוא וניתן להשתמש בהם אך ורק לצורכי גידול חקלאי. אסור לבנות על שטח כזה מבנים לשום מטרה וגם מחסנים אסורים לבניה על פי החוק. שמאי מקרקעין מומלץ כמובן שבניה לצורכי מגורים לא באה בחשבון בשום אופן כל עוד הקרקע מוגדרת כשטח חקלאי. למעשה מי שבונה על קרקע חקלאית יזכה ליחס מחמיר מהרשות המקומית והמבנה ייהרס ויגרור הליכים משפטיים.

קיים מקרה יוצא דופן של קרקע חקלאית לשימוש לא חקלאי, מה שמאפשר לבעלים להקים עליה חדרי אירוח וזאת על  מנת ליצור הכנסה נוספת שלא נובעת מחקלאות.

למה כדאי לפנות לשמאי מקרקעין בשרון

תהיה זו תמימות לשמה לרכוש קרקע חקלאית ולצפות שבתוך כמה שנים ספורות היא תופשר ותכניס כסף רב מבניה. הסיכונים הרבים שכלולים בפעולה מסוג זה עלולים לגרום גם לאיבוד של ההשקעה וזו גם אחת הסיבות שהמחירים של קרקעות מסוג זה הם כל כך אטרקטיביים בהשוואה למחיר של קרקע מופשרת לבניה באותו אזור.

למעשה, אין לנו כל אפשרות לדעת מראש האם קרקע מסוימת תופשר לבניה ומתי זה יתרחש.  הרשויות עשויות לרמוז ולזרוק רמזים שונים שיתגלו כשמועות בלבד ולא מומלץ לסמוך על כך. סיום הפשרה של קרקע תלוי בהחלטות שמגיעות ממספר גדול של רשויות שכל אחת מהן מחזיקה בשיקולים משלה ולא תמיד השיקולים הללו ילכו בד בבד עם השיקולים של המשקיעים. קניה של קרקע חקלאית ללא תאריך סיום של תהליך ההפשרה שלה היא בגדר קניה של אשליה שאין לה מועד סיום אמתי. שמאי מקרקעין באזור השרון מחזיק במידע חיוני בתחום זה.

איך מזרזים את הפשרת הקרקע

יש לקחת בחשבון שגם כאשר הרשות המקומית תהיה מעוניינת בהפשרה של הקרקע יתכנו עיכובים רבים בהליך ובמקרים רבים ההליך נגרר על פני תקופה ארוכה. הכנה של תכנית להפשרת קרקע מביאה בחשבון גורמים רבים שכל אחד מהם דורש דיון בוועדה המחוזית ודורש התאמות שונות שלוקחות זמן רב.

בנוסף ישנם בעלי זכויות להתנגד להליכי הבניה, תושבים ובעלי עסקים בסביבה יכולים להאט את התהליך עוד יותר. פניה אל שמאי מקרקעין באזור השרון תחסוך לכם זמן רב ותסייע לכם לגלות את הקרקע הפוטנציאלית ביותר להשקעה כך שהיא גם תישא פרי כמה שיותר מהר. מומלץ לפנות לשמאי שעובד בסביבה מסוימת ומכיר אותה ואת כל המשתנים שנמצאים מסביבה. שמאי מסוג זה יהיה גם בעל קשרים טובים ברשות המקומית ויוכל לזרז הליכים ולקבל מידע אודות שטח אדמה זה או אחר.

מתי כדאי לפנות לשמאי

הפניה לשמאי כדאי שתתבצע לאחר שמצאתם שטח שנראה לכם פוטנציאלי לרכישה. כעת יכנס השמאי לעובי הקורה ויבדוק את כל מה שדרש כך שבסופו של דבר תדעו אם כדאי להשקיע.

שמאי מקרקעין באזור השרון

 

 

 

 

בלוג

ייעוץ משכנתאות

ייעוץ משכנתאות הוא נושא מורכב. זה לא רק לדעת מתי לקנות בית ומתי למכור אותו. ישנם גורמים נוספים, כמו ריבית וכלכלה, שחייבים לקחת בחשבון. ייעוץ

השאירו פרטים עכשיו ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!

ייעוץ משכנתאות

ייעוץ משכנתאות הוא נושא מורכב. זה לא רק לדעת מתי לקנות בית ומתי למכור אותו. ישנם גורמים נוספים, כמו ריבית וכלכלה, שחייבים לקחת בחשבון. ייעוץ

מה חשוב לדעת על השקעה במניות?

כשזה מגיע להשקעה במניות, הדבר הראשון שחשוב לדעת הוא ההבדל בין סוגי מניות הדבר החשוב ביותר בהשקעה במניות הוא שאתה צריך להיות מודע להבדל בין

שמאי מקרקעין מוסמך

3 סיבות להשתמש במחשבון אחוזים

כמה פעמים יצא לכם להרגיש חוסר נוחות בגלל היעדר ידע בחשבון בסיסי? ככל הנראה שלא פעם מצאתם את עצמכם מתמודדים עם סיטואציה כזאת. פעם אחת

התקשרו אלינו!

רוצים מידע נוסף או הצעת מחיר משתלמת?

פשוט הכניסו את הפרטים שלכם בטופס המצורף ונציג חוזר אלייך בהקדם!

או חייגו 053-3561485