שמאי מקרקעין בדרום

השאירו פרטים עכשיו ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!
תוכן עניינים

שמאי מקרקעין בדרוםמתי ניעזר בשירותיו של שמאי מקרקעין בדרום? ובכן, כאשר אנו בוחנים נכס בדרום – דירת קרקע, דירה בבניין מגורים, בית פרטי או אפילו נכס מסחרי, אנו נשאל לדעתו של מומחה בבניין. כי כאשר אנו בוחרים נכס, לא נוכל להעריך את שוויו רק מבחינת המראה החיצוני שלו. שמאי מומחה יכול להעריך את הנכס מבחינה פיזית, סביבתית וכמובן מבחינת המיסים שיש לשלם עליו. כך שאם נרצה לקנות נכס בראש שקט, פנייה לשמאי מקרקעין בדרום היא בגדר חובה.

פעולותיו של שמאי מקרקעין בדרום

שמאי מקרקעין בדרום מבצע מגוון רחב של פעולות על מנת להעריך את השווי הנכון של הנכס. יש לו רישיון מיוחד לבחון את הנכס, ובסמכותו לבצע מגוון רחב של פעילויות:

  • בחינת היתרי בנייה – בסמכותו של השמאי לבחון את היתרי הבנייה של הנכס ולוודא שמדובר בנכס מורשה.
  • מה בתכנון – השמאי יכול לבדוק את המבנים וההתקנים שתוכננו בנכס והאם בנייה שכזו עומדת לצאת אל הפועל.
  • המיסים – כאשר האדם משלם תמורת נכס מסוים, הוא לעולם לא ישלם תמורת הנכס לבדו. שמאי מומחה מעריך את שווי המיסים הנלווים לנכס.
  • בדיקה הנדסית – השמאי בודק את הנכס מבחינה פיזית – כיצד הוא בנוי? האם יש צורך לבצע שיפוצים נרחבים?
  • בדיקה סביבתית – אילו מבנים עומדים להיות מוקמים בסביבת הנכס? האם יש תכנוני בנייה שחשוב לדעת עליהם?
  • שמאי לגופים ציבוריים – שמאי זה אחראי להעריך את שוויו של הנכס של גוף ציבורי באופן אובייקטיבי.

מדוע כדאי לקנות דירות דווקא בדרום?

בשנים האחרונות הולך הדרום ומתפתח, וכך ידיו של שמאי מקרקעין מומלץ בדרום עמוסות עבודה בכל עת. לצד הצפון הירוק והמרוחק והמרכז התוסס, גם הדרום פורח. כך למשל, באר שבע בירת הנגב רק הולכת ומתפתחת. היא נחשבת לעיר אוניברסיטאית בזכות אוניברסיטת בן גוריון בנגב, עיר שמארחת סטודנטים שבהמשך נשארים לגור בה, מוצאים בה עבודה ולא פעם מקימים גם משפחה. כמו כן, מחירי הדירות בדרום זולים יותר מאשר במקומות אחרים בארץ, כך שניתן בהחלט להשקיע בדירה ולקבל עליה רווחים פסיביים או פשוט להפוך אותה למקום מגורים. נוסף על כך, יש הקונים נכסים בדרום על מנת להפוך אותם לנכסים מניבים – חנויות, בתי מלון ועוד.

אתם בוחרים את השמאי שלכם

שמאי מקרקעין בדרום צריך להיות איש מקצוע מנוסה ומקצועי, ולכן כאשר בוחרים אותו אסור להתפשר על מקצועיות. אחרי הכול, אתם מעוניינים להיות סמוכים ובטוחים שקיבלתם את כל המידע הדרוש על הנכס שלכם לפני רכישתו. לפיכך, יש צורך לבחור רק שמאי מומחה שקיבל אישור לעבוד כשמאי. שנית, כדאי לשאול את הסביבה הקרובה – חברים ובני משפחה – לגבי שמאי מקרקעין מומלץ. תופתעו לגלות שיש אנשים בסביבתכם שהזמינו פעם את שירותיו של השמאי והם יידעו להמליץ לכם עליו. ולבסוף, כדאי לבחון את שנות הניסיון שיש לשמאי בתחום.

Picture of המרכז לשמאות מקרקעין
המרכז לשמאות מקרקעין

חוות דעת שמאי מקרקעין מסייעת לכם לקבל את השווי האמתי של הדירה וכך תוכלו להימנע מעוגמת נפש גדולה.

מאמרים אחרונים

Land for Sale
המדריך המלא לקרקעות למכירה: מה צריך לדעת?

קרקעות למכירה הן מקרקעי חקלאי, בנייה, תעשייה, מסחריים וכדומה, שמוצגות למכירה בשוק הקרקעות. השוק מכיל מגוון רחב של קרקעות באזורים שונים, כל אחת עם יתרונות וחסרונות משלה. הבחירה הנכונה של קרקע למכירה יכולה להכריע בהצלחת ההשקעה.

מדרגות ספירלה: מעבר בין קומות בסטייל

דמיינו שאתם עולים על מבנה שלא רק לוקח אתכם לרמה פיזית גבוהה יותר, אלא גם מרומם את האווירה האסתטית סביבכם. זהו הקסם של מדרגות ספירליות, עדות לכושר המצאה אדריכלי המשלב צורה עם פונקציה.

עורך דין
עוד פינוי בינוי: איך לבחור את המתאים ביותר?

כאשר עומדים בפני פינוי בינוי נוסף, חשוב שיהיה לצידך עורך דין מוסמך פינוי בינוי. אנשי מקצוע משפטיים אלו מתמחים בניווט במורכבותם של מקרים כאלה ובהבטחת זכויותיך מוגנות לאורך כל התהליך.

בריכה
בניית בריכה ביתית משפרת את שווי הנכס שלכם?

בניית בריכה ביתית יכולה להעלות משמעותית את ערך הנכס שלכם. לא רק שבריכה מספקת סביבה יוקרתית ומרגיעה לך ולמשפחתך, אלא שהיא גם מוסיפה לאסתטיקה הכללית של הבית שלך. קונים פוטנציאליים מוכנים לרוב לשלם פרמיה עבור נכס עם בריכה, מה שהופך אותו להשקעה משתלמת.

פינוי בינוי כל מה שאתם צריכים לדעת

פינוי בינוי הוא כלי להתחדשות עירונית המציע הזדמנות אדירה לשיפור איכות החיים. תהליך זה מאפשר הריסת מבנים ישנים ופיצול מגרשים קטנים למגרשים גדולים יותר, במטרה

התקשרו אלינו!
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!