מרפסת תלויה

השאירו פרטים עכשיו ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!
תוכן עניינים

שמאי מקרקעין בצפוןמרפסת תלויה יכולה לשדרג עבורכם במידה רבה את החיים בכל מקום, בין אם בבית פרטי, דירה, משרד או כל מבנה שאתם רוצים להעלות את ערכו. אבל כיצד בונים מרפסת תלויה? מה המחיר של בנייה כזאת וכיצד בוחרים נכון? המומחים בתחום עונים!

מרפסת תלויה, מחיר, תהליך בנייה ובחירה נכונה

בניית מרפסת תלויה יכולה לסייע לא מעט להעלאת איכות החיים במבנה, בעוד שמרפסות מקנות איכות חיים, נוף נפלא, ניתן באמצעותן להרחיב את חלל הדירה וליהנות מנכס שעלותו גבוהה יותר, בין אם מדובר בנכס למכירה או השכרה.

כיצד בונים מרפסת תלויה?

מרפסת תלויה יכולה להבנות מבטון, עץ או בנייה קלה בשימוש בפרופילים עשויי אלומיניום, בזמן שבכל הנוגע לעלות מרפסת תלויה, מחיר המרפסת משתנה גם בהתאם לגודל המרחב שתרצו להוסיף לדירה, כמו גם בהתאם לחומרים מהם תרצו לבצע את הבנייה.

כיצד בונים את המרפסת?

לאחר בחירת החומרים מהם תרצו לבנות את המרפסת ולאחר קבלת האישורים המתאימים מהרשות המקומית – יבנו בעלי המקצוע גדר בטיחות סביב אתר הבנייה, וזאת ליצירת סביבת עבודה בטוחה שאינה מסכנת את הסביבה.

כעת יותקנו כל הבמות והפיגומים להוספת המרפסת, תוך עיגון תושבות פלדה אל שלד הבניין.

את עיגון התושבת מבצעים בצורה מכנית על ידי דבקים מיוחדים ועוגן כימי המיועד להוספת מרפסות בבניינים בגבהים שונים.

כעת מרכיבים את השלדה שנוצרה עוד קודם בחדרי הייצור של חברת הבנייה, וזאת על ידי חיבורים יבשים ללא חיתוך.

לאחר עיגון השלדה, מתחילים להוסיף ולבנות את המרפסת עם החומר שבחרתם לצורך הבנייה, תוך הוספת מעקה תקין ובטוח שחייב להיות בהתאם לתכניות המבנה ובהתאם לתקני הבטיחות.

חשוב לדעת כי תוכלו לבחור במעקה המתאים לעיצוב המרפסות כמו מעקה עץ, זכוכית, אלומיניום ועוד.

ומה לגבי המחיר?

כדי להוזיל עלויות, רצוי לבחור מרפסת תלויה עשויה מאלומיניום שנחשב חומר עמיד במיוחד ונכון למי שרוצה להקים מרפסת בקלות. בנוסף, יש לבצע השוואת מחירים בין כמה וכמה בעלי מקצוע וחברות בניה, ולבחור בחברות המקצועיות ביותר ללא פשרות, תוך קבלת הצעת מחיר אטרקטיבית.

לסיכום, אם אתם רוצים להוסיף מרפסת תלויה, מחיר מוזל של בניית המרפסת, החומרים והעבודה, כמו גם בחירה בחברות בנייה טובות ומומלצות – כולם ייסעו לכם ליהנות ממרחב פתוח, נעים ואיכותי שיוסיף המון לאורח החיים בדירה שלכם.

התקשרו אלינו!
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!