שמאי מקרקעין בקריות

השאירו פרטים עכשיו ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!

 

כאשר מזכירים שמאי מקרקעין בדרך כלל מתכוונים להעריך את הביתשווי הכנס לפני מכירה או רכישה שלו. חשוב לנו להבהיר כי מחיר הנכס איננו הדבר היחיד ששמאי מקרקעין מעריך שמשפיע על מכירה או קנייה של הנכס. כאשר אתם מתכוונים לבצע עסקת נדל"ן כדאי לשכור את שירותיו של שמאי מקרקעין בקריות (אם הנכס באזור זה כמובן) שיכין דוח שמאי מסודר לגבי כלל הדברים שהוא צריך לבדוק לצורך הכנת הדוח.

שמאות באזור הקריות:

אזור הצפון בכלל ואזור הקריות בכלל מתפתחים מאוד לאורך השנים האחרונות ושטחים רבים שהיו פנויים כרגע נמכרים/נשכרים לצרכי חקלאות או בנייה. בניינים חדשים שקמים, כמו גם מתחמי קניות ואזורים מסחריים. כל אחד מהפרויקטים הללו נדרש בשירותיו של שמאי מקרקעין בקריות שיעריך את שווי הנכס ואת סביבתו. לא משנה אם אתם מתכוונים למכור/להשכיר את הנכס שלכם או לקנות/לשכור נכס מסוים – אתם וודאי רוצים לגבי את חוות דעתו של השמאי על מנת לשמור על הכסף שלכם ולבצע עסקה משתלמת.

מי נחשב לשמאי בכלל?

לא כל אחד יכול להיות שמאי וכי עליכם לוודא כי השמאי שאתם מזמינים לבצע את העבודה הנו בעל תעודת הסמכה להיותו שמאי רשום. ישנן דרישות מינימום לשמאות והן תואר ראשון ומעלה, מעבר של בחינות מועצת השמאים וסיום תקופת התמחות שתוצב לכם.

מתי נזדקק לשירותיו של שמאי מקרקעין בקריות?

בדרך כלל מזמינים שמאי מקרקעין כאשר רוצים להעריך את שווי הנכס. כמה הוא שווה במכירה/השכרה. לכן לא משנה אם אתם הצד הקונה או המוכר, המשכיר או השוכר, אתם וודאי רוצים לבצע בדיקת שמאות על הנכס. ככל שהנכס יקר יותר כך תגדל החשיבות של בדיקת שמאות שתוכל לחסוך לכם כסף רב בקנייה או לעזור לכם למכור את הנכס במחיר משתלם מבלי לדעת שאתם מפסידים עליו כסף במידה ואתם הצד המוכר.

מס' דברים חשובים נוספים שנכללים בדוח שמאי מקרקעין:

  • תיאור ובדיקת הנכס – כמובן שהדבר הראשון שנעשה הוא בדיקת הנכס עצמו, רישום ותיאור שלו. הדוח יכלול גם את מצב התחזוקה של הנכס ולוודא שאין צורך בשיפוץ נוסף עבור הנכס.
  • סביבת הנכס – שמאי מקרקעין יבדוק את סביבת הנכס ויאפיין אותה, כולל האוכלוסייה הגרה באזור, מוסדות חינוך וציבור שונים באזור, אזורי בילוי, אפיון הבניה בסביבה ועוד.
  • בדיקות משפטיות – האם הנכס בחכירה? האם הוא שייך לגוף ממשלתי כלשהו? בבעלות מי השטח? האם ישנה נגישות חוקית לרכישת הנכס?
  • בדיקות תכנוניות – מה מותר לבנייה בשטח, מהן המגבלות החלות על הבנייה בשטח, מה מתכונן להיבנות סביבו ועוד.
  • שווי הנכס – בשורה התחתונה – כמה שווה הנכס.

 

לסיכום; אנו בטוחים שעכשיו אתם מבינים טוב יותר לגבי החשיבות של שמאי מקרקעין בקריות ולגבי שירותיו השונים שהם מעבר לבדיקה הסופית של ערך הנכס. אם אתם מתכננים עסקת נדל"ן מסוימת באזור הקריות אל תהסס והתקשרו כבר היום להזמין שמאי מקרקעין באזור.

שמאי מקרקעין בקריות

בלוג

ייעוץ משכנתאות

ייעוץ משכנתאות הוא נושא מורכב. זה לא רק לדעת מתי לקנות בית ומתי למכור אותו. ישנם גורמים נוספים, כמו ריבית וכלכלה, שחייבים לקחת בחשבון. ייעוץ

השאירו פרטים עכשיו ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!

ייעוץ משכנתאות

ייעוץ משכנתאות הוא נושא מורכב. זה לא רק לדעת מתי לקנות בית ומתי למכור אותו. ישנם גורמים נוספים, כמו ריבית וכלכלה, שחייבים לקחת בחשבון. ייעוץ

מה חשוב לדעת על השקעה במניות?

כשזה מגיע להשקעה במניות, הדבר הראשון שחשוב לדעת הוא ההבדל בין סוגי מניות הדבר החשוב ביותר בהשקעה במניות הוא שאתה צריך להיות מודע להבדל בין

שמאי מקרקעין מוסמך

3 סיבות להשתמש במחשבון אחוזים

כמה פעמים יצא לכם להרגיש חוסר נוחות בגלל היעדר ידע בחשבון בסיסי? ככל הנראה שלא פעם מצאתם את עצמכם מתמודדים עם סיטואציה כזאת. פעם אחת

התקשרו אלינו!

רוצים מידע נוסף או הצעת מחיר משתלמת?

פשוט הכניסו את הפרטים שלכם בטופס המצורף ונציג חוזר אלייך בהקדם!

או חייגו 053-3561485